CHYBI OSTRAVA!

Založil Atys, 02. červenec 2007, 19:07:18 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

cardi

No tak je uz to tyden a me se  z kodisu nikdo neozval.Tak nechapu uz jenom ot ze nemuzou napsat 1den email :X no nic no.Takze thorino neexistuje zadny soft ze by spe prevedl pdf do toh formatu co potrebujes jo? :/

mephcz

Citace: thorin  02. červenec 2007, 19:50:42 odpoledne
Takovéhle požadavky většinou končí tím, že pošlu email příslušnému dopravnímu podniku (na obecnou adresu) a nedostanu žádnou odpověď. A to mne moc nebaví. Zkusíme to tentokráte jinak: Dám vám úkol, abyste mi zjistil, zda je Dopravní podnik Ostrava ochotný poskytnou data jízdních řádů pro můj program. Pokud bude náznak, že ano, tak samozřejmě nějaké kompetentní osobě z dpo pošlu informace o tom, co to obnáší a tak. Nechám na vás, jak to uděláte.

Zkuste získat vyjádření někoho z dpo, zda by byli případně ochotni poskytnout data a kontakt na někoho, kdo bude ochotný se o tom se mnou bavit. Informujte mne, prosím, o výsledku (i v případě, že by se to nepovedlo).



Ahoj lidi.. Vám se jedná o standardizovaná data která se posílají chapsu pro zařazení do CISU?

K takovým datům mám přístup i od všech příměstských dopravců...  musím jen zjistit zda nepodléhají autorským zákonům.. i když pochybuji jelikož jejich zveřejnění podléha zákonům stejně jako uveřejnění od chapsu.
Kdo je kontaktní osoba která psala na EMAIL na KODIS? at se mi ozve na mephcz@gmail.com

mephcz

19. říjen 2009, 10:15:17 dopoledne #17 Last Edit: 19. říjen 2009, 10:16:52 dopoledne by mephcz
Citace: cardi  08. květen 2009, 09:14:44 dopoledne
No tak je uz to tyden a me se  z kodisu nikdo neozval.Tak nechapu uz jenom ot ze nemuzou napsat 1den email :X no nic no.Takze thorino neexistuje zadny soft ze by spe prevedl pdf do toh formatu co potrebujes jo? :/

A neříkej že se ti nikdo neozval :-)

________________________________________
From: info@kodis.cz [mailto:info@kodis.cz]
Sent: Sunday, October 18, 2009 5:14 PM
To: 'cardi cardi'
Cc: 'xxxxxxxx@kodis.cz'
Subject: RE: informace o jízdích řádech

S tímto Vám nemohu pomoci, proto přepošlu Váš dotaz příslušné osobě, která Vás během příštího týdne bude k této záležitosti kontaktovat.
S pozdravem
Eva Bordovská, Infocentrum ODIS.

Dostalo se mi to pod ruce až ted tak se omlouvám za pozdní reakci...

cardi

Tak to promin asi se mi to hodilo to Spamu.) sem rad ze to zacal nekdo resit a doufam ze to dopadne dobre. A na kodis sem psal ja a mozna i Thorin ale pokud by si to chtel resit tak asi s Thorinem on vi vo co gou .)

thorin

Na KODIS jsem nepsal, psal jsem do dopravniho podniku. Jestli se opravdu probojujete k nějaké kompetentní osobě, tak pro mne není problém se s ní domluvit.

Co se týče těch dat, tak ze zákona je povinné zvěřejnit jízdní řády linkové dopravy (meziměstské). Na MHD se žadný zákon nevztahuje a jejich zveřejnění v IDOSu je čistě na dopravcích.

cardi

To by byla parada. Doufam ze to klapne .)

cardi

Tak jak to pokracuje? uz se dali nejake informace do kupy? :X

Nahoru