MHD Tábor

Založil Premonstrat, 05. červenec 2008, 17:07:48 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

Premonstrat

Chtěl bych se zeptat zda je možné vymyslet tenhle prográmek v javyčce pro Tábor?

Naše stránky jízdních řádů jsou zde :

http://www.comettplus.cz/main_cz.php?main=3&sub=1

Díky za odpověď  ;)


thorin

Potřebuji data jízdních řádů v nějaké strojově čitelné formě, nejlépe přímo od dopravce. Vašeho dopravce jsem zkoušel kontaktovat, ale neúspěšně. Takže (zatím) bohužel ne.

qwop

Citace: thorin  06. červenec 2008, 09:51:48 dopoledne
Potřebuji data jízdních řádů v nějaké strojově čitelné formě, nejlépe přímo od dopravce. Vašeho dopravce jsem zkoušel kontaktovat, ale neúspěšně. Takže (zatím) bohužel ne.


Co to znamená data ve strojově čitelné podobě? Jaký formát souboru by to měl být? Pokusil bych se je sehnat, mám tam známé...
Opravdu bych také ocenil jízdní řády Pro MHD Tábor...  :)

thorin

Například JDF, viz.

http://www.chaps.cz/cis-popis-formatu-jdf-pro-autobusy.asp

Nebo nějaký, který lze na JDF převést pomocí konverzního programu. Program MHD v mobilu používá vlastní formát dat, kde jsou uloženy informace o jednotlivých spojích. Data z JDF převádím pomocí programu.

lacinek

prosím moc bych potřebovala jestli by někdo zařídil aby i Tábor měl jizdní řády do mobilu moc moc prosím!!!  ;)

lacinek

haloo prosím zkuste s tím něco udělat

qwop

Jestli chcete dosáhnout vytvoření MHD v mobilu pro Tábor, bomabardujte mailama vedení společnosti. Já jsem s tím již začal... Když budou vidět, že je o to zájem, tak to třeba rozjedou...  ;)

qwop

Citace: qwop  06. říjen 2008, 09:32:30 dopoledne
Jestli chcete dosáhnout vytvoření MHD v mobilu pro Tábor, bomabardujte mailama vedení společnosti. Já jsem s tím již začal... Když budou vidět, že je o to zájem, tak to třeba rozjedou...  ;)
Vypadá to dobře, kontaktoval mě zástupce firmy comett plus, prý by měli o tuto službu zájem. Těšte se:)

lacinek

tak to je dobře tak snad už to brzo bude ;)

lacinek

halo tak co bude s tim programem ???

Nahoru