Praha

Založil thorin, 20. červen 2007, 21:59:07 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

Fosfor

Citace: jiri.lipar  17. listopad 2010, 15:57:02 odpoledne
Ahoj, nevím jestlit to sem patří popřípdě mě odkažte na správné vlákno v jiné diskuzi na tomhle fóru. Ale nevím včem je problém, naistaloval jsem si pid, funguje, akorád mi to nevyhledává žádné spoje třeba ze zastávy rychta na háje. Můžete mi poradit jestli je chyba u uživatele, popřípadě jak vyhledávat správně a nebo v aplikaci.Děkuji za odpověď


Ahoj,

Rychtou myslis Rychtu v Ricanech? Pokud ano, tak tam nejezdi "normalni" PID, ale 300 a 400 spoje, ktere v programu PID nevidim :-/ Predpokladam tedy, ze tam nejsou a tvuj spoj timto programem nenajdes. Jestli se pletu, prosim opravte mne:)

Zdravim,
Fosfor

jiri.lipar

No, ja když dám Spoje, tak tam mám i Babice, a rychtu jsem tam našel ale když dám prostě říčany Rychta- Háje, spoj mi to nenajde.
Nevím proč nebo tomu nerozumím, zkoušel jsem i kaslický pražský tramvajový zastávky.

Arialblack

Oni dvě dotyčné zastávky musí být alespoň na jedné lince. Aplikace nedokáže vyhledat spoje s přestupama. Kdyžtak napiš přesné znění zastávek a já se na to podívám, ale v rámci jedné linky by to mělo bez problému fungovat :)

jiri.lipar

Tak, spoje jsou Říčany, Rychta do zastávky : Háje.... teď jsem to zkoušel a najednou to začlo fungovat, akorád bych se chtěl zeptat proč to neumí přestupy? Respektivě je nějaká šance , že to v boudoucnu umět bude? Ikdyž tohle je asi otázka pro autora :-)

Firestone

Ahoj,

rád bych upozornil na jednu chybku.
Linka 17 (Nádraží Holešovice -> Výstaviště). Např. v 17. hodině to jezdí dle aplikačky takto, ale v PID je to jinak :(

thorin

Citace: jiri.lipar  18. listopad 2010, 15:34:08 odpoledne
Tak, spoje jsou Říčany, Rychta do zastávky : Háje.... teď jsem to zkoušel a najednou to začlo fungovat, akorád bych se chtěl zeptat proč to neumí přestupy? Respektivě je nějaká šance , že to v boudoucnu umět bude? Ikdyž tohle je asi otázka pro autora :-)


Záleží dost na tom, jak blízkou budoucnost myslíte. :-) Šance je, ale do konce roku to určitě nebude.

thorin

Aktualizována data s platností od 22. 11. 2010.

Link: http://www.mhdvmobilu.cz/pid.zip

Broves

Citace: thorin  22. listopad 2010, 21:32:26 odpoledne
Aktualizována data s platností od 22. 11. 2010.


Díky za aktualizaci, jenom bych upozornil, že se náhradní tramvajové linky 36 a 37 (zřejmě související s brusnou kampaní) zatoulaly mezi metro (také je možné, že je to chyba v IDOSu, ze kterého je čerpáno :)).

Když už píšu, tak bych se chtěl zeptat, zda by nebylo možné (například pomocí explicitního nastavení) považovat přestupní stanice metra za jednu stanici (např. Florenc - B a Florenc - C). Pomohlo by to při vyhledávání systémem odjezdy – výběr zastávky a směru – výběr času – zobrazení trasy – výběr přestupní stanice – navazující odjezdy. Nyní se mi zobrazí pouze odjezdy dané linky metra, nikoli té, na kterou bych chtěl přestoupit.

P.

peskat

muzu  poprosit o aktualizaci - od 27.11., jsou nove jizdni rady u metra, pak nejake busy se menily 29.11. a koukam, ze zase 12.12. se budou nektere busy zase menit.
Mate to docela dost narocny, kdyz to kazdou chvilku meni.
Diky moc.

thorin

Aktualizována data s platností od 5. 12. 2010.

Link: http://www.mhdvmobilu.cz/pid.zip

Aktualizace by měla zahrnovat i změny od 12. 12.

Richard

V novém JŘ MHD Praha je chybný víkendový jízdní řád linky 365.
Za opravu předem děkuji.

redwhitepower

Od 18.12. je změna jízdního řádu linky 296. Prosím o aktualizaci. Předem moc děkuji

thorin

Aktualizována data s platností od 20. 12. 2010.

Link: http://www.mhdvmobilu.cz/pid.zip

Aktualizace by měla zahrnovat i "prázdninové" jízdní řády po vánočních svátcích. Další aktualizace bude pravděpodobně až 3. 1., kdy se bude zvyšovat počet zastávek "na znamení".

charlie

Ahoj, mám problém v programu s platností jízdních řádů. Píše mi to, že zadané datum je mimo platnost jízdního řádu.
Díky za opravu.
Charlie

thorin

Aktualizována data s platností od 3. 1. 2011.

Link: http://www.mhdvmobilu.cz/pid.zip

Nahoru