Praha

Založil thorin, 20. červen 2007, 21:59:07 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

MartinezZ

Díky, zatím jsem na nic nenarazil, na druhou stranu nepoužívám úplně všechny možné funkce.

gingerssue

Ahoj, nevím, jestli něco dělám špatně, nebo kde je chyba, ale stahuje se mi jen verze z 21.7. a tu novou z 6.9. nějak nenacházím :-( Nevíte, v čem je problém??

forbus

09. září 2010, 13:30:53 odpoledne #107 Last Edit: 12. září 2010, 21:43:07 odpoledne by forbus
to gingerssue: zkusit vymazat cash pamět prohlížeče a temp soubory

Jinak na chyby jsem nenarazil, myslel jsem si že tam jsou, ale při porovnání s tištěným je potřeba torochu přemýšlet co je za den :).... každopádně moc děkuji za aktualizaci

ámos33

Díky, jsem rád, že se podařilo překonat potíže a že máme aktualizaci. Bez toho je člověk jak bez ruky. Ještě jednou velký dík.

taxmen

Budou jízdní řády Praha? vždyt i o prázdninách vše fungovalo včetně výluk perfektně. nebo se o aktualizaci JŘ Praha už vubec neuvažuje? škoda luxusní aplikace na kterou jsem si rychle zvyknul.

ámos33

Citace: taxmen  23. září 2010, 09:25:40 dopoledne
Budou jízdní řády Praha? vždyt i o prázdninách vše fungovalo včetně výluk perfektně. nebo se o aktualizaci JŘ Praha už vubec neuvažuje? škoda luxusní aplikace na kterou jsem si rychle zvyknul.

Ono to chce nejdříve číst a potom psát. Tu aktualizaci máš na předchozí straně.

asek

Dobrý den,
prosím o aktualizaci. Na trase Anděl - Sídliště Řepy náhradní doprava již nejezdí.

Předem děkuji.

rohacek

Souhlasím i 225 a 179 se vrátila do normální trasy přes Divokou Šárku.

thorin

Aktualizována data s platností od 3. 10. 2010.

Link: http://www.mhdvmobilu.cz/pid.zip

MartinezZ


ámos33


Fosfor

Ahoj, i ja dekuju:) Normalne nepisu a nadale opet psat nebudu, ale jsem tu, sleduju a (byt potichu) dekuju za kazdej update :)

MartinezZ

Od 1.11. jsou zase změny v JŘ, šlo by udělat listopadový update?

thorin

Aktualizována data s platností od 2. 11. 2010.

Link: http://www.mhdvmobilu.cz/pid.zip

jiri.lipar

Ahoj, nevím jestlit to sem patří popřípdě mě odkažte na správné vlákno v jiné diskuzi na tomhle fóru. Ale nevím včem je problém, naistaloval jsem si pid, funguje, akorád mi to nevyhledává žádné spoje třeba ze zastávy rychta na háje. Můžete mi poradit jestli je chyba u uživatele, popřípadě jak vyhledávat správně a nebo v aplikaci.Děkuji za odpověď

Nahoru