Praha

Založil thorin, 20. červen 2007, 21:59:07 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

thorin

Pracuji na tom. V datech nejsou jízdní řády tramvají a metra. Nevím, zda je to dočasné, nebo se to časem zlepší. Autobusy bych chtěl minimálně v nějaké testovací verzi připravit do konce měsíce.

Tom

Tak to je dobrá zpráva. Co se týče těch dat, měla by tam být všechna. Snad tu chybu brzo odstraní.

ámos33

Uplynul už víc jak měsíc a tak by mne zajímalo jestli se to nějak pošlo kupředu? Je velká škoda, že aplikace pro Prahu nejde, byla super.

thorin

Zatím moc ne. Nedaří se mi ta data zpracovat tak, aby v nich nebyly chyby. Nemyslel jsem si, že to bude jednoduché, ale je to ještě horší, než jsem čekal.

ámos33

Velká škoda. Byla to super aplikace. Přeji pevné nervy při zkoušení.

ámos33

Tak nám platí již nový jízdní řád a tak nastává otázka zda nenastala nějaká změna se zprovozněním.

ámos33

Bohužel se už ani neodpovídá.

thorin

Zatím žádná změna...


thorin

Děkuji za odkaz. Tohle by mělo jít zpracovat. Zkusím to a dám vědět.

thorin

Nahrál jsem zatím na server data pro Android aplikaci. Chybí tam jízdní řády metra, které se nepodařilo převést. V nastavení aplikace je třeba povolit experimentální vlastnosti, pak se v menu Datové soubory objeví položka Přidat určitý datový soubor. Pokud se vyplní
pid
tak aplikace stáhne data Prahy.

Richard

Zdravím.
Plánují se opět aktuálnější jízdní řády ROPIDu? Tyto "experimentální" fungovaly skvěle, ale již nejsou aktuální ... Děkuji předem za odpověď :-)
Richard

Nahoru