SE K510i

Založil jendelin.i, 01. listopad 2009, 20:02:40 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

jendelin.i

01. listopad 2009, 20:02:40 odpoledne Last Edit: 01. listopad 2009, 20:07:15 odpoledne by jendelin.i
na SE K510i chodí v pohodě. Stačí zkopírovat jen soubor *.jar např. do složky "Jiné", pak se v telefonu spustí *.jar soubor, zobrazí se nabídka instalovat, buď do složky "Aplikace" nebo "Hry". Zvolil jsem "Hry", protože tam se dá nastvit rychlý přístup klávesovou zkrakou (do "Aplikací" nikoliv). *.jar soubor je pak možno smazat.

Jen se mi nedaří měnit velikost písma (malé/střední/velké), nicméně původní velikost celkem vyhovuje.

thorin

Velikost písma je závislá na telefonu. Některé telefony podporují pouze jednu velikost písma a tam pak nastavení nemá vliv.

jendelin.i

01. listopad 2009, 22:03:19 odpoledne #2 Last Edit: 02. listopad 2009, 17:29:05 odpoledne by jendelin.i
Citace: thorin  01. listopad 2009, 20:45:18 odpoledne
Velikost písma je závislá na telefonu. Některé telefony podporují pouze jednu velikost písma a tam pak nastavení nemá vliv.

Díky, beru na vědomí. Ještě se mi nedaří použít funkci "Zvolte datum". Objeví se tam aktuální datum ve formátu dd-MMMM-rr v zašedlém proužku. Ať mačkám klávesy, nebo pohybuji joystickem, neumím ho změnit. Obešel jsem to ukončením aplikace a přenastavením data přímo v mobilu (ale nemyslím, že to budu v terénu často využívat, to že program ihned zobrazí aktuální údaje dle data a času v mobilu je skvělé!).

Edit: Tak už jsem přišel na to datum. Musí se jen zmáčknout joystick (bez pohybu na stranu) a pak se objeví nové okno na změnu data :-), stejně to funguje se změnou hodiny u funkce "Odjezdy".

Nahoru