MHD nefunguje v Samsung_SGH-D900i ????!!!

Založil pavel, 23. září 2007, 22:58:06 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

pavel

23. září 2007, 22:58:06 odpoledne Last Edit: 24. září 2007, 16:52:40 odpoledne by pavel
Nemohu nainstalovat MHD Plzeň do mobilu Samsung_SGH-D900i, poradí někdo co s tím?! Pavel

thorin

Mate trochu smulu, ze mate zrovna telefon Samsung. Instalace pres wap by mela fungovat. Instalace pres kabel/ir/bt z pocitace je trochu slozitejsi. Popis byl na teto adrese: http://users.skynet.be/yozy/tutorials/samsung/d600/d600-1.htm , ale vypada to, ze uz tam neni. Treba neco najdete na googlu, program MHD v mobilu se instaluje stejne jako ostatni hry/programy napsane v Jave.

pavel

Díky, za info, ale ani instalace přes wap nefunguje. hlásí "Stahování není podporováno
Ignoruji "plzen.jad" typu
"text/vnd.sun.j2me.app-descriptor".

Branza

Zdravim, mám podobný problém, při pokusu o stažení mi telefon hodí hlášku "Nepřijatelné". Zkoušel jsem si i nechat poslat novou konfigurační  sms, ale nic nepomohlo. Na ostatní wap stránky se dostanu ale sem bohužel ne. Kdyby jste někdo věděl jak dostat tuto aplikaci na Samsung X660, byl bych rád. Dík,Branza.

pavel

Zdravím všechny!
Tak se mi podařilo dostat do mobilu MHD Plzeň. Musel jsem se připojit na t-zones stránky a odsud zadat wap adresu MHD. Stažení a následná instalace proběhla bez problémů. Děkuji všem za snahu pomoci! Pavel

Nahoru