chyba v Lbc verzi

Založil Gadget, 28. červen 2007, 19:57:13 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

thorin

Vypadá to, že v "problémových" telefonech je chyba při načítání řetězce v kódování UTF-8. Možná by pomohla aktualizace firmwaru. Každopádně jsem napsal vlastní funkci pro načítání (dříve, když jsem program zkoušel na PalmOS a tam to UTF-8 neumělo vůbec) a ve verzi http://thorin.wz.cz/li_new7.zip ji používám místo funkce knihovní. Tato verze by tedy měla fungovat bez problémů, všechny řetězce by se měly zobrazovat správně. Pokud tomu tak bude, tak se časem dostane i do "oficialních distribucí" dostupných na stránce "download".

Gadget

verze li_new7.zip funguje .... zkoušel jsem aktualizovat sw telefonu,  ale bez úspěchu ...

marklar

Citace: lkobr  30. červen 2007, 07:20:25 dopoledne
Chyba není v aplikaci. Provozuji na SE K300i a na SE K750i a na obou telefonech funguje spolehlivě.


Ahoj,mě to v SE k700i vůbec nejde otevřít,pouze odeslat dál. Tak jak a kam to uložit aby to fungovalo?

lkobr

Citace: marklar  10. září 2007, 11:43:45 dopoledne
Citace: lkobr  30. červen 2007, 07:20:25 dopoledne
Chyba není v aplikaci. Provozuji na SE K300i a na SE K750i a na obou telefonech funguje spolehlivě.


Ahoj,mě to v SE k700i vůbec nejde otevřít,pouze odeslat dál. Tak jak a kam to uložit aby to fungovalo?

Do složky Aplikace a stačí soubor li.jar

marklar

Citace: lkobr  10. září 2007, 20:15:14 odpoledne
Citace: marklar  10. září 2007, 11:43:45 dopoledne
Citace: lkobr  30. červen 2007, 07:20:25 dopoledne
Chyba není v aplikaci. Provozuji na SE K300i a na SE K750i a na obou telefonech funguje spolehlivě.


Ahoj,mě to v SE k700i vůbec nejde otevřít,pouze odeslat dál. Tak jak a kam to uložit aby to fungovalo?

Do složky Aplikace a stačí soubor li.jar


No jo ale mě se nezobrazuje složka aplikace,když chci něco vložit do mobilu - jen schémata, jiný, zvuky, obrázky, video a z těch to nejde přesunout do Aplikace.Leda to zkusit stáhnout přes wap a snad by se to uložilo do Aplikace - stahuji jinak přes kabel nebo bloothoot

lkobr

Citace: marklar  11. září 2007, 09:43:25 dopoledne
Citace: lkobr  10. září 2007, 20:15:14 odpoledne
Citace: marklar  10. září 2007, 11:43:45 dopoledne
Citace: lkobr  30. červen 2007, 07:20:25 dopoledne
Chyba není v aplikaci. Provozuji na SE K300i a na SE K750i a na obou telefonech funguje spolehlivě.


Ahoj,mě to v SE k700i vůbec nejde otevřít,pouze odeslat dál. Tak jak a kam to uložit aby to fungovalo?

Do složky Aplikace a stačí soubor li.jar


No jo ale mě se nezobrazuje složka aplikace,když chci něco vložit do mobilu - jen schémata, jiný, zvuky, obrázky, video a z těch to nejde přesunout do Aplikace.Leda to zkusit stáhnout přes wap a snad by se to uložilo do Aplikace - stahuji jinak přes kabel nebo bloothoot


Tak s tímhle neporadím, kromě výše uvedených složek mám (tovární nastavení) ještě Aplikace, Hry, případně Webové stránky. Pokud stahuji (lhostejno zda kabelem, IrDa, BT, wap)tak se nabídne kam zda Hry nebo Aplikace. Možná by pomohl nějaký program z CD dodávaného s telefonem. Obdobný problém jsem měl, když jsem chtěl aplikaci nahrát kamarádce na LG B2100. Používal jsem kabel, originální soft z CD a nic. Žádné složky Aplikace, Hry, Ostatní nebo Java, tak jsem jí tam stahnul aspoň pár obrázků (tzn. místa bylo dost, nic takového jako MEMORY FULL).

marklar

Jo stačil program MobilEdit  ;)

Nahoru