Zlín

Založil Firestone, 26. leden 2010, 10:46:21 dopoledne

« předchozí - další »
Dolů

Firestone

Zdravím,

rád bych upozornil na jízdní řad autobusu č.32, ve kterém jsou chybně zaneseny zastávky:
Divadlo
Náměstí Práce
Sportovní hala
Zjištěno ve verzi 0.9.43 (data z 4. 1. 2010)

znt

Ahoj, v jízdním řádu pro Zlín verze 0.9.44 jsou chyby u linky č.11. Jak jsem to tak studoval, tak u linky č.11 jsou i časy linky č.12.

thorin

Je tato chyba i v Idosu, nebo tam je to spravne?

znt

03. srpen 2010, 12:07:13 odpoledne #3 Last Edit: 03. srpen 2010, 12:09:37 odpoledne by znt
Tak jsem se díval na Idos a tam je ve stejný čas napsaná linka č.11 i linka č.12. Například ze zastávky Příluky 16:49 jede linka č.12, ale napíše to, že v ten stejný čas jede i linka č.11, ale doopravdy jede linka č.12 (z vlastní zkušenosti). Ale to asi není tak závažné, protože obě linky mají stejnou cestu a končí na stejné točně (Sportovní hala). Akorát linka č.11 začíná na zastávce Příluky a linka č.12 začíná na zastávce Želechovice-křiž. Ale pak se hned napojí na trasu linky č.11. Na stránkách DSZO v jízdních řádech to mají správně.

Petr.ZL

V neděli dopoledne se mi vyskytla tato chyba: Hledal jsem odjezdy ze zastávky Spojovací, ale u linky číslo 8 mi to vypsalo odjezd pouze v 0:08, což je samozřejmě blbost, protože tato linka jezdí celý den několikrát do hodiny. Dal jsem si tedy v mobilu u této linky zobrazit jízdní řád z této zastávky a ten už byl v pořádku. Kde tedy může být problém? Použitá verze byla poslední, tj. 0.9.45, přístroj Nokia 2730.

Jinak bych se velmi přimlouval za možnost nastavit si aplikaci tak, aby se odjezdy z vybrané zastávky seřadily podle času nejbližšího odjezdu.

znt

Ahoj, od 1.2 2011 jsou upravené jízdní řády, za jak dlouho tady asi budou?

thorin

V dopravním podniku mají technické problémy s přípravou (exportem) dat. Proto není k dispozici atuální verze aplikace, ani není aktualizován Idos. Vzhledem k tomu, že to nemohu ovlivnit, tak nemohu ani slíbit, kdy budou nové jízdní řády k dispozici. Nicméně jakmile budu mít k dispozici data, tak aplikaci aktualizuji.

pina

Ano, potvrzuji, že v nové verzi grafikonů nad novou databází se nějak nemůžeme domluvit s exportem pro CIS. Vyskytuje se zde současně několik nezávislých chyb, díky kterým neprojdou exportované soubory validátorem od Chapsu, a tudíž nejsou použitelné. Na odstranění pracujeme ve spolupráce s dodavatelem grafikonů. Díky za pochopení ...

teni

Dobrý den,
v aktuální verzi zlínských řádů chybí u linky č. 11 spoj 22:45 Sportovní hala -> 22:56 Příluky.
V IDOSu spoj je, ve fyzickém světě také.

thorin

V aktuální verzi by ten spoj měl být přítomen. Předpokládám, že se jedná o J2ME verzi (pro "hloupé" telefony). Zkuste aplikaci úplně odinstalovat a poté znovu nainstalovat. Pokud se jedná o Android aplikaci, tak smažte a znovu stáhněte data.

teni

Děkuji. V tom případě se mi nějak nezdá datum poslední aktualizace uvedené na http://www.mhdvmobilu.cz/download.html 5.12.2013. Aplikaci jsem stahoval určitě později, ikdyž tedy ne odsud, ale z bluepointu dopravního podniku, tak možná oni neměli aktuální verzi. Vyzkouším.

limec

Citace: Petr.ZL  07. říjen 2010, 10:14:55 dopoledne
V neděli dopoledne se mi vyskytla tato chyba: Hledal jsem odjezdy ze zastávky Spojovací, ale u linky číslo 8 mi to vypsalo odjezd pouze v 0:08, což je samozřejmě blbost, protože tato linka jezdí celý den několikrát do hodiny. Dal jsem si tedy v mobilu u této linky zobrazit jízdní řád z této zastávky a ten už byl v pořádku.


u linky 8 o vikendu zobrazuje stale spatne odjezdy

thorin

Potřeboval bych upřesnit, co přesně aplikace zobrazuje a je to špatně.

limec

11. listopad 2015, 10:30:18 dopoledne #13 Last Edit: 11. listopad 2015, 10:44:15 dopoledne by limec
na lince 8 o vikendu se po cely den v odjezdech zobrazuje poze 1 spoj, jedna se patrne o vsechny zastavky Batova nemocnice az JS Kocanda, zobrazuje se spoj 00:04 od nemocnice

http://www.dszo.cz/jr/workhtml.php?htmlfile=MjAxNS0xMC0yOC8wOGFfMTUuaHRtbA==&version=

screenshot
http://www.imgup.cz/image/DKj

Richard

Ve Zlíně skončil provoz dočasné linky 44, bude oprava jízdních řádů? Díky.

Nahoru