Instalace do mobilů s operačním systémem google android

Založil rurys, 17. srpen 2010, 14:34:12 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

rurys

Program lze nainstalovat do mobilů s oper. systémem google androids. Je ale zapotřebí převést soubory jad a jar na soubor apk. To lze udělat na stránce http://www.netmite.com/android/srv/1.7/getapk.php. Zde si zadáte cestu k oběma souborům ve vašem počítači a poté zmáčknete "get APK". Mělo by vám to nabídnout uložení souboru. Tento soubor si nahrajte do mobilu a poté si jej nainstalujte. Při spuštění instalace v mobilu vás mobil požádá o instalaci dalšího programu Java JM2E. Poté byste měli být schopni si otevřít aplikaci MHD ve Vašem mobilu. Mě se povedlo nainstalovat tuto aplikaci do mobilu. Vlastním HTC Wildfire (pouze dotykový displej), ale nelze mi v nabídkách vybírat spoje, zastávky, nic. Takže možná to půjde těm, co mají na mobilu klávesnici.

jirka14

Právě jsem provedl dle tvého postupu instalaci (mhd zlín) do SE X10mini, a zatím vše funguje bez problémů.
Díky

jirka14

....tak s verzí android 1.6 to fungovalo bezvadně, ale ve verzi 2.1 to nějak nemužu rozchodit. :-((

Drendr

mám problém - stáhnu jar, zkonvertuji do android aplikace bez problémů - poté si tuto aplikaci stáhnu do telefonu a nainstaluji.
Vše se zdá v naprostém pořádku - vyhledávání spojů, zastávek... Nicméně když si dám zobrazit časy odjezdů mhd ze zastávky, tak se mi zobrazí pouze do 9. hodiny ranní - druhá půlka obrazovky se začerní a ani s horní polovinou nemohu pracovat - nijak jí posouvat atd.
Pokud ale vyberu čas odjezdu z viditelné části, vše se zas korektně zobrazí...
Mám HTC desire, Android V. 2.2
Neví někdo jak tento problém odstranit?
díky ;)

multibestia

Pokud vám nefunguje správně verze s překladem od netmite tak použijte Jbed – Java Emulator for Android 1.5 – 2.2 podle verze OS.
2.2 http://free-mobile-messenger.com/wp-content/uploads/app/Jbed%201.20%20android%202.2%20java%20emulator.apk
2.1 http://free-mobile-messenger.com/wp-content/uploads/app/Jbed%201.20%20android%202.1%20java%20emulator.apk
1.6 http://free-mobile-messenger.com/wp-content/uploads/app/Jbed%201.20%20android%201.6%20java%20emulator.apk
1.5 http://free-mobile-messenger.com/wp-content/uploads/app/Jbed%201.20%20android%201.5%20java%20emulator.apk

Postup instalace:
1. stáhnout verzi Jbed a pokud má příponu zip tak přejmenovat na apk
2. nakopirovat na SD společně s jar a jad archivem mhd
3. nainstalovat apk napřiklad pomoci es file managera
4. spustit jbed (java kafíčko)
5. kliknout na sdcard v menu a vyhledat jar na kartě
6. nainstalovat jar soubor (někomu se může zobrazit i ten jad i jar a nejdou rozeznat tak kdyby nešel instalovat jeden tak půjde ten druhý)
7. v menu Jbed přibude MHD tím se to pouští (mě funguje správně)

Tomtomas

Díky za radu. Když jsem instaloval Jbed do Xperia x8 tak instalace nebyla dokončena. Nevíte náhodou jaký mám stáhnout soubor pro můj mobil. Někde píšou 1.6 někde 2.1 ale nefungovalo ani jedno.
Díky za každou radu :-)

pawwlig

dělá mi to na Samsungu S5570 stejně,někde vydím odjezdy i do 16.hodin.Zbytek tam je taky,ale není vidět.Když ale zajedu dolů a potvrdím,tak se mi ukážou i pozdější odjezdy...ale je to tipovačka naslepo...

lusykan7

Dobrý den,
potřebuji poradit. Mám telefon LG -E400 soubor si do něj stáhnu, ale zobrazuje se : soubor není podporován :)

Prosím poraďte :)

Děkuji mnohokrát :)

Jiri Kokoska


Abrokvoice


 
Мир не стоит на месте и населения развивается во всех сферах. Если вы стремитесь смотреть о своем здоровье и целенаправленны к тому, чтобы был правильный образ жизни, вам необходимо заходить на порталы, целевая тематика которых - ЗОЖ.
 
Правильный образ жизни ведет к длительным годам жизни. По причине необходимого образа жизни человек редко недомогает, а его тело быстрее восстанавливается в былую форму после недугов.
 
Быть приятным внешне и милым, при этом качественно и плотно завтракать - задача нелегкая. Для того, чтобы держать свою фигуру в форме - требуется упражняться физическими упражнениями, аэробикой, если вы желаете быть здоровой, молодой и милой, вам нужно перейти на портал о ЗОЖ, где вы имеете возможность перечитать диета при неспецифическом язвенном колите кишечника . На ресурсе о здоровье написаны статьи и параграфы о том, как сбросить лишние кг, и при этом быть здоровой.
 
Ведь большое количество населения, которые начинают терять лишние кг, часто начинают болеть разными недугами. Чтобы это не произошло, необходимо обладать тайнами здорового образа жизни и долголетия.
 
Процедура похудения - акция затяжная и нелегкая. Если вы хотите худеть с умом, вам требуется понимать, какие диеты соблюдать, что реально принимать и употреблять, а что ни в коем случае. Также, нужно делать акцент и на том, что любой процесс сбрасывания веса проходит затруднительно вовремя беременности и не всегда возможен, по этой причине, нужно общаться с консультантами по поводу того, доступно ли худеть вовремя вынашивания.
 
На ресурсе happy-womens.com доступно посмотреть большое количество необходимых рекомендация. Например, какие витамины следует использовать в своём рационе во время диеты.
 
Так же есть много статей и обзоров со спортсменами. На портале вы прочитаете разные типы диет и питание к ним.
 
Если вас интересуют рекомендации от спортсменов, то именно на ресурсе написано большое количество секретов от известных людей о том, как они сбросили лишние кг.
Ŕäĺęâŕňíűĺ îňçűâű î ëó÷řčő ňîâŕđŕő â ýňîě ăîäó - ŕíňčâŕđčęîçíűé ăĺëü âŕđčóń îňçűâű

Nahoru