SCIPHONE i68

Založil sk8lucik, 24. únor 2010, 20:24:09 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

sk8lucik

Dobrý den.... zakoupila jem si telefon,který je napodobenina iPhonu a narozdíl od něj podporuje javu. Problém je v tom,že  kvůli dotykovému displayi nejdou posouvat dolů ani nahoru vybrané spoje ani čas atd. Vaše jízdní řády jsem využívala hodně často ,ale teď mi to není umožněno....plánuje se nějaká změna,aby aplikace fungovala  na tento typ telefonu? Děkuji za odpověď

thorin

Bohužel u tohoto typu telefonu (napodobenina z Číny) není při vývoji kladen moc velký důraz na běhové prostředí Javy, ve kterém beží i aplikace MHD v mobilu. Teoreticky by měla být možnost zapnout si softwarovou klavesnici a ovladat aplikaci pomoci ni. Nicmene to tady zrejme nejde. Zkusim se nad tim zamyslet a dopnit nejakou moznost ovladani pomoci dotekove obrazovky. Bohužel nemam zmíněný (ani podobný) telefon k dizpozici a tak to nemam kde vyzkoušet. Pomohlo by, kdybych měl k dispozici emulátor toho telefonu (program na počítači, který emuluje vypadá a chová se jako prostředí telefonu), ale předpokládám, že nic takového není.

sk8lucik

Mockrát děkuji za odpověď....  :) a pevně věřím,že v blízké době poběží Vaše aplikace na všech typech telefonu

thorin

Doplnil jsem do aplikace určitou poddporu pro dotykové displeje, viz. http://www.mhdvmobilu.cz/forum/index.php?topic=138.msg842#msg842

Prosím o vyzkoušení an vašem telefonu.

sk8lucik

Teď jsem si přečetla Vaši odpověď a ihned,jak příjdu domů,tak to odzkouším a ozvu se.....

sk8lucik

Ano z posouváním už nejsou problémy,ale nejde potvrdit linka...

thorin

Dole v černém pruhu by měla být položka "Vybrat" nebo by tam mělo být menu a v něm ta položka. Buď v pravém nebo v levém dolním rohu. Bohužel jsem ten telefon nikdy neviděl, takže vám to přesně neřeknu.

dariusking

Dobrý den,také mám Sciphone i68+ a potřeboval bych nutně MHD Břeclav do mobilu...Jsem z Mikulova a právě jsem se odstěhoval do Břeclavi,nikdy jsem MHDéčkem nejezdil ale teď musím protože bych se nedostal do školy a za svou přítelkyní,veřím že mi pomúže vyřešit múj problem v blízké době.....dekuji za pochopení

thorin

Aktualizoval jsem aplikaci MHD Břeclav na poslední verzi s dotykovým ovládáním. Stáhněte si, prosím, ze stránek aktuální verze. Tato verze by měla fungovat na zmíněném telefonu, kromě volby data.

Nahoru