Chybí aktuální Chomutov

Založil pyxla, 13. prosinec 2010, 07:59:30 dopoledne

« předchozí - další »
Dolů

pyxla

13. prosinec 2010, 07:59:30 dopoledne Last Edit: 13. prosinec 2010, 10:52:55 dopoledne by pyxla
Od 12.12. platí nový jízdní ?ád MHD Chomutov a stále zde není. Kdy bude ke stazeni?

cesilko

V Chomutově byly provedeny rapidní změny, šlo by MHD co nejdříve? Prosím.

thorin

Až budu mít k dispozici data, tak to bude jak to nejrychleji půjde. Zatím pracuji na získání dat.

Josef Lesov

17. prosinec 2010, 20:13:16 odpoledne #3 Last Edit: 20. prosinec 2010, 10:24:11 dopoledne by Josef Lesov
Jízdní řády již k dispozici jsou ale DP vydal, na svých stránkách, nějakou opravu a rozdíl ve velikosti souboru oproti zdejšímu je asi 100kB, což je dost velký rozdíl. Kromě toho je v balíčku soubor s příponou "apk", což bude asi verze pro Android?
18.12.2010
Tak jsem zjistil, že ten JŘ na stránkách DP je úplně jiná aplikace a navíc, že opravdu udělali nějaké změny, takže údaje nesouhlasí (se zdejší aplikací) ani s jejich (DP) jízdními řády na internetu a nejspíš i na zastávkách autobusů!
Jsou to profíci. Na mosťáky sice ještě nemají ale už jsou hodně blízko.
20.12.2010
Tak všechno je v pořádku, ta změna v poslední verzi od DP je ve shodě s údaji ve vaší aplikaci. :o)

thorin

Ta aplikace, která je ke stažení na stránkách DP není ode mne. Jedná se o konkurenční aplikaci, která běží mimo jiné také v Otravě či Děčíně. Překvapivě tedy nemám žádný vliv na to, co ta aplikace zobrazuje. :-)

Je možné, že moje aplikace obsahuje nějaké chyby. Pokud tedy na nějakou narazíte, tak mi dejte vědět, ať ji opravím.

Ten APK soubor je skutečně verze pro andorid. Nicméně se nejedná o nativní verzi, ale o automaticky převedenou původní aplikace pro J2ME. Stejně si pro android můžete převést aplikaci převést sami (i mojí aplikaci) - popis zde:
http://www.mhdvmobilu.cz/forum/index.php?topic=157.msg1000#msg1000
Když jsem to zkoušel, pravda na tabletu, tak to nebylo moc stabilní.

Nahoru