České Budějovice

Založil Kartac, 04. duben 2011, 07:52:01 dopoledne

« předchozí - další »
Dolů

Kartac

Narazil jsem na chybu u linky č. 13 v aktualizované verzi. Právě linka 13 se měnila a tady zůstaly stejné časy jako v minulé verzi. Nekontroloval jsem celý, jen v čase které potřebuji a nesouhlasí se současným novým jízdním řádem.

thorin

Zkuste, prosím, úplně odstranit aplikaci z telefonu a poté ji znovu nainstalovat. Jestli se to nezlepší, tak mi napište konkrétní zobrazovaný údaj, který je špatně.

Kartac

05. duben 2011, 09:16:55 dopoledne #2 Last Edit: 05. duben 2011, 11:46:48 dopoledne by Kartac
Aplikaci jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, ale chyby v jízdním řádu linky 13 jsou stále. Kontroloval jsem spojení které potřebuji. Linka 13, zastávka želivského - směr Edvarda Beneše. V podstatě všechny časy od 8 hodin do 15 jsou jiné, než uvádí jízdní řády MHD CB. Např.: v závorce uvádím časy v telefonním jízdním řádu
8.25 (8.15)
9.05 45 (9.08)
10.25 (10.00 53)
11.05 45 (11.44)
12.25 (12.36)
13.10 38 (13.18)

atd., je to ho víc. Jsou to původní časy před změnou. Takto to ukazuje ve třech telefonech, kde jsem je dával - ještě manželce a dceři.
Jízdní řád DP CB: http://www.dpmcb.cz/files/File/zjr/13_papirenska.pdf

I aplikace jízdních řádů do PC od DP-CB ukazuje stejné časy jako v tomto pdf.

Jiné řády jsem nekontroloval, protože mne momentálně zajímala změna u té linky 13.

Díky

thorin

Tak při převodu dat opravdu došlo k chybě a exortovaly se staré jízdní řády. Již by to mělo být opraveno. Stáhněte si tedy, prosím, novou verzi. Pokud narazíte na nějaké další chyby, tak mi dejte vědět.

Kartac

Díky. Teď už se to zdá v pořádku. Časy u 13ky jsou tak jak mají být. Skvělá práce, moc děkuji.

VlaDo

Teď sice souhlasí časy po 8. hodině, ale dřívější časy jsou pořád podle původního jízního řádu. Např odjezd ze zastávky Srubec U Naděje je uveden v 6:21 a podle nového jízdního řádu je v 6:1Oh a v 6:39. ???

Kartac

No já si to ted kontroloval a časy v telefonním jízdním řádu souhlasí s časy uvedými v jízdním řádu MHD CB.

VlaDo

Omlouvám se, dnes jsem odinstaloval a znovu nainstaloval a už je to OK.

thorin

Hlavně, že je to v pořádku :D

Nahoru