PLZEN

Založil Jiri Kokoska, 26. červenec 2011, 19:27:23 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

Jiri Kokoska

Tak i po aktualizaci chybi sobotni jizdni rady linky 41

Jiri Kokoska

Ted uz je to o.k. :-)

Jiri Kokoska

Chci jen upozornit,ze ode dneska 18.7. se mirne zmenili jizdni rady ve vsedni dny na lince 35 :-)

thorin

Změna by měla být zohledněna v aktualizaci od 1. 8. Omlouvám se za "drobné" zpoždění.

Jiri Kokoska

Dekuju. Vim,ze v Plzni se nam ted meni jizdni rady kazdou chvilku,asi to neni jednoduchy :-)

Jiri Kokoska

Zdravim Thorine,nasel sem chybicku na lince 35,je tam uz obnovena jedna zastavka konecna "Křimice" a v jizdnich radech tady je jeste porad konecna "Zámecké naměstí",tak ze jedna zastavka smerem od/na konecnou chybi.

thorin

Děkuji za upozornění. Již by to mělo být v pořádku.

Jiri Kokoska

Ano,uz je to v poradku. Ja taky dekuji za uzitecnou aplikaci,co pouzivam uz par let.

Jiri Kokoska

Hezky den preju. Mam problem z linkou 35 a to od 1.8. Jizdni rady na vikend zadne a ve vsedni den snad jen jeden spoj. To ale neodpovida skutecnosti.

thorin

Máte pravdu, neměl jsem k dispozici aktuální data. Již by to mělo být v pořádku. Omlouvám se za zpoždění - byl jsem mimo ČR.

Jiri Kokoska


Reason

Zdravim, v poslední aktualizaci jsem nenašel data pro linku 29. Předem díky, R.

thorin

Děkuji za upozornění. U linky 29 se mi do poslední verze omylem dostala ještě prázdninová data. Už by to mělo být v pořádku.

Jiri Kokoska

Mapa linek už neni moc aktualní. Kdyby jí bylo možné zaktualizovat a přidat i mapy nočních linek "N". Popřípadě mapu hraničních zastávek "vnitřního pásma". Mapy jsou na www.pmdp.cz :-) Díky

thorin

Hmm... máte pravdu - mapu jsem aktualizoval. Aplikace zatím bohužel podporuje pouze jednu mapu.

Nahoru