Android - beta verze

Založil thorin, 12. listopad 2012, 08:56:37 dopoledne

« předchozí - další »
Dolů

voskamilan

13. únor 2013, 22:51:13 odpoledne #30 Last Edit: 13. únor 2013, 23:10:43 odpoledne by voskamilan
Super, nová verze funguje, skvěle tak jako stará, teď už jen ty data pro Českou Lípu :-)
Na zkoušku jsem stahoval Pardubice a super.
p.s. Bylo by super, kdyby šlo zmenšování a zvětšování mapy linek dvěma prsty a ne jen z menu.
Ale to je opravdu drobnost.

Apropo, protože se dnes můj Galaxy Nexus upgradoval na Android 4.2.2, tak je tím vlastně vyzkoušena funkčnost i na tomto nejnovějším systému.

mkyral

Přimlouvám se za data pro Frýdek-Místek.Aplikace zdá se funguje dobře. Alespoň jsem zatím nenarazil na problém.

druh8472

Jako vždy super aplikace jen tak dál těším se na další beta verze a finální verzi :-) Plánu je se vložit aplikaci na Google Play? aby mi telefon vždy ohlásil a sám nainstaloval novou verzi?

A je nějaký předběžný datum kdy by mohly být hotova i data pro Liberec?

druh8472

Tak jak to vypadá s Beta verzi už se chýlí k finálnímu stádiu? Každý den kouká na datové soubory a nestále něco přibývá hezká práce :-) Ale Liberec stále nikde :-(

forbus

Dobrá práce, ještě tam přidat Olomouc a Prahu a bude úplná spokojenost. :)

voskamilan

Skvělé Česká Lípa, Liberec...... od BUSLine už jsou. Jupíí

forbus

10. duben 2013, 09:17:38 dopoledne #36 Last Edit: 10. duben 2013, 13:12:03 odpoledne by forbus
Díky za Olomouc a okolí, jen takovou drobnost u linek řady 7xx jsou názvy zastávek odlišné od klasické MHD, pak nefunguje korektní vyhledávání. Díky

U java aplikace je to v pořádku.

thorin

Máte pravdu, že jsem u data Olomouc a okolí zapoměl převést názvy zastávek. Tato chyba byla i v poslední verze java aplikace pro J2ME. V obou verzích jsem to (snad) opravil.

Co se týče Prahy, tak snad v příští verzi. Je potřeba, aby nebyla v seznamu dostupných datových souborů, ale šla přidat ručně.

forbus

Díky za opravu, potvrzuji, že je to v pořádku .... dobrá práce :)

druh8472

Díky za Liberec :-) jen taková otázka když jsem aplikaci používal ještě jako Javu tak sem si vždy kliknul na daný spoj z dané zastávky v daný čas a když jsem kliknul na ten čas tak mi to ukázalo kdy ten spoj bude v té či oné zastávce teď klikám a nic se neděje :-(

forbus

zkus na tom času neklikat, ale podržet

druh8472


thorin

Nová verze 1.4 beta ke stažení.

http://www.mhdvmobilu.cz/mhd.apk

Hlavní novinky v této verzi:
- nová ikona
- možnost přesunout aplikaci i s daty na kartu
- podpora pro neoficiální jízdní řády

forbus

Jako vždy dobrá práce, už jsem chtěl psát, že by to chtělo napsat, jak tam dostat neoficiální JŘ, ale nakonec jsem to našel v příslušném vláknu :)

pakra

1.Odzkoušel jsem beta 1.4 na galaxy S III mini tj. GT-I8190N. Zcela bez problémů.

2.Volba Spoje, když linka nevede mezi vybranými zastávkami, dává hlášku: "Linka z dané zastávky nejede". Při stisku krok zpět se objeví zcela prázdná obrazovka nadepsaná Spoje a je třeba ještě jednou dát krok zpět. Tento zbytečný mezikrok by bylo dobré přeskočit. Pokud to ovšem nedělá jen moje zařízení :)
A vůbec, pokud zatím neumíme "přestupovat", tak bych volbu Spoje klidně vynechal. Nebo se pokusil vybrat do nabídky cílových stanic jen ty co jsou na trati.

3.Já nejsem z Plzně, bydlím tu jen 35 let, a ve jménech zastávek mám trochu chaos.  Uvítal bych, kdyby se zastávky řadili po volbě linky v "Jízdní řády" ne podle abecedy, ale podle pořadí na trati. Je to na zvážení autora, jak se mu to jeví užitečné.

V každém případě díky za skvělou a hlavně hodně užitečnou apku.

Nahoru