Olomouc

Založil fous.cz, 10. listopad 2007, 00:31:22 dopoledne

« předchozí - další »
Dolů

fous.cz

prográmek je parádní,na mobilu Motorola Rizr Z3 parádně funguje.Mám jen dotaz,proč nejsou obsaženy všechny linky-např.chybí linka č.60 do Olympie.Díky

thorin

Linka 60 není uvedena proto, že na její trase jsou zastávky pouze pro nástup nebo pouze pro výstup. Program MHD v mobilu bohužel zatím tyto informace nezpracovává korektně, zobrazoval by tak matoucí informace uživateli (že může jet spojem, kterým ve skutečnosti jet nemůže). Až se mi podporu linek se zastávkami s omezením nástupu/výstupu podaří vyřešit, bude v datech Olomouce zahrnuta i linka 60.

marian

A bylo by možné přidat linky 700,701,704,710,711, ........až 760 ?
Anebo jenom některé jako např. 700, 728, 763, 770 ?
Asi by to potěšilo hodně lidí.

Stejně je to super.

Marian

thorin

Zmíněné linky nejsou k dispozici, protože nemám k dispozici data příslušných jízdních řádů. A zřejmě ani nebudou, protože mi dopravce Connex Morava odmítl data pro program MHD v mobilu poskytnout.

Lojza

Zdravim.

Chtel jsem se optat, zdali by:
1.nebylo mozne opetovne zazadat o data do Vasecho programu pro linky 7xx jelikoz Connex Morava jiz neexistuje a je to soucasti nove firmy Veolia Transport
anebo
2. slo rozsirit program o moznost upravovat/pridat jizdni rady
anebo
3. slo udelat drobnou aplikaci na PC pro upravu/pridavani jizdnich radu do formatu pro Vasi aplikaci.

Je neco z teho realne?

Dik za odpoved.

doupi

Zdravím,

v nejnovější verzi (z 25.6.2010) je přidán spoj 725, bylo by možné přidat i ostatní spoje 7xx?

thorin

Přidal jsem ke stažení aplikaci MHD Olomouc a okolí. Obsahuje spoje dopravců DPMO i Veolia, které staví v Olomouci. Měly by tam tedy být všechny požadované linky 7XX.

marian


Kenny2203

Dobry den,
zajimalo by me proc uvadite MHD Olomouc jen v JAR a JAD,
vetsina novych telefonu jede pod Androidem a ten JAR neprekouse,
snazim se na internetu sehnat converter na APK, ale nejak se mi nedari (samej vir)

Dalo by se to udelat i v APK verzi pro android? Diky

forbus

Dobrý den, byla by i aktualizace s platností od 15.6.2013? Bude výluka na cca 3měsíce. Díky

thorin

Citace: forbus  15. červen 2013, 07:22:22 dopoledne
Dobrý den, byla by i aktualizace s platností od 15.6.2013? Bude výluka na cca 3měsíce. Díky


Pozdě ale přece. Nicméně zatím data platí do 30. 6. Od 1. 7. bude nová aktualizace.

macetin

Dobrý den, bude aktualizace jízdních řádů ? Od 1.9. jezdí nové linky.

Hapr

27. říjen 2013, 18:27:27 odpoledne #12 Last Edit: 15. leden 2014, 08:57:52 dopoledne by Hapr
Dobrý den,
MHD již funguje na 100%. Velmi děkuji.

Tlustik

Zdravím, kdy prosím vyjde aktualizace MHD Olomouc? Díky za odpověď.

thorin


Nahoru