KLONOVÁNÍ programu z mobilu na mobil

Založil Džany, 12. prosinec 2007, 23:29:05 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

Džany

Hodila by se funkce jednoduchého KLONOVÁNÍ z mobilu na mobil dalšímu kamarádovi/ce třeba přes infraport, nebo modrý zub, připadně posláním MMS. Nebo taková ta funkce, že se sem na nějaké servrové mobilní číslo pošle objednávací SMS a zpět mi to samo pošle MMS programem, který si uložím do aplikací. Již se mi daří posílat tuto MMS ze svého mobilu s tímto programem, ale musel jsem si ho zvlášť ješte uložit jako data soubor(y)  ::) Šťastnou cestu všem.

thorin

Jednoduché klonování není bohužel technicky možné. Aplikaci je samozřejmě možné mezi telefonu posílat pomocí IR či BT, ale tato funkce je závislá na schopnostech obou telefonů. Některé telefony například neumí nainstalovat aplikaci v Javě, pokud ji poštete přes IR/BT/kabel a vyžadují speciální program a instalaci z počítače.

Co se týče posílání programu pomocí MMS ze serveru, tak to by bylo technicky náročnější. Nicméně kdyby o takovou funkci byl větší zájem, dalo by se o ní uvažovat.

Jsem samozřejmě rád, když program rozšiřujete mezi kamarády a myslím, že jste zvolil nejlepší dostupné řešení. Pokud by náhodou selhalo, tak stále je možné program stáhnout přes wap.

sidee008

Zdravim jsem zde novy, ale tahle aplikace me prijemne zaujala. Rad bych ji siril mezi prateli, ale zatim jediny zpusob kterym to jde je poslat jar soubor pres bluetooth, bohuzel u vetsiny lidi co jsem to zkousel se aplikace rovnou nainstaluje a tudiz uz ji nelze dale sirit. Da se s tim neco udelat v ramci aplikace nebo je chyba na strane mobilu?

agila77-com

Nejlepší je na to mobil SONY ERRICSON  kde dáš do složky ostatní a pak můžeš vesele šířit jinak to bohužel nejde.
Díky za tenhle super program ;-)
http://www.tramvaje.com/galerie

Guppy

Jeden poznatek. Pokud si nahraju jar aplikaci do mobilu a pokusím se ji poslat přes BT, hlásí mi, že nelze odeslat chráněný objekt. Jak se vypořádat s tímto? ( Mám E51 )

Arialblack

Musíš mít uložený v mobilu instalační soubory. Aplikaci jako takovou neodešleš snad z žádnýho mobilu. Musíš tam mít rozbalený soubory *.jar a případně i *.jad (např. Liberec.jar a Liberec.jad)

Guppy

Právě že mi to donedávna šlo. Prostě jsem měl v mobilu samotný soubor pardubice.jar a když jsem ho chtěl někomu poslat přes BT, tak to v souborovém manažeru normálně šlo. Až poslední půlrok mi to hlásí tu hlášku a odeslat to nejde...

Arialblack

Tak se zkus obrátit na Thorina, zda není nějaký blok pro Tvůj mobil v nejnovější verzi aplikace. Třeba verze 0.9.45 Ti šla a verze 0.9.46 už nejde. (teď hádám, ale může to třeba tím být)

thorin

Citace: Guppy  11. říjen 2010, 12:16:07 odpoledne
Jeden poznatek. Pokud si nahraju jar aplikaci do mobilu a pokusím se ji poslat přes BT, hlásí mi, že nelze odeslat chráněný objekt. Jak se vypořádat s tímto? ( Mám E51 )


Ja aplikaci nijak "nechráním". Takže problém bude spíše v telefonu. Je možné, že telefon pozná, jak se tam aplikace dostala a podle toho s ní nakládá. Že je například rozdíl mezi tím, když se stáhne z webu, když se normálně pošle přes BT nebo když se nainstaluje pomocí Nokia PC Suite.

Josef Lesov

Citace: Guppy  11. říjen 2010, 12:16:07 odpoledne
Jeden poznatek. Pokud si nahraju jar aplikaci do mobilu...


Mě to teď dělá taky, mám N86 a soubor nejde odeslat, jak píšeš. Musel jsem spustit X-plore (takový průzkumník do MT) a s tím už to odeslat jde. Čím to je netuším, já jsem zkoušel odeslat kolegovi nové vlakové jízdní řády (jVlaky). Oba soubory (MHD i jVlaky) mají atribut "archivovat", jinak nevím, změnit jsem ho nezkoušel.

leon-sa

narychlo jsem našel obrázek, ale nevšiml jsem si že je to blbě, samozřejmě to mám zapojení podle dalšího obrázku co přikládám akorát místo 12V mám  lion baterku z mobilu a output je mobil
Carnitor - levocarnitine tablets, oral solution, sugar-free

Nahoru