Liberec

Založil hagrid, 08. únor 2008, 15:38:23 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

Arialblack

Chci se zeptat. Bude k dispozici verze po dobu mistrovství v LBC? Nemyslím zvláštní svozové linky zajíždějící na parkoviště. Mám na mysli např. l.3

Arialblack

děkuji za verzi po dobu MS  :) ( palec nahoru )

Sergei-LBC

Měl bych návrh - stálo by za to zařadit do programu novou linku DPML 540851 Liberec, Fügnerova - Praha, Černý Most, která bude spuštěna 15.3.?

thorin

Vzhledem k tomu, že tato linka není součástí MHD v Liberci, bylo to podle mého názoru matoucí.

Arialblack

Zdravím. Prosím o aktualizaci verze MHD Liberec s platností od 30.05.2009. Změny se týkají tramvajové linky č.11, kde je zavedena náhradní autobusová doprava X5 a X11. Ps: Pro linky 12 + 40 je mezi zastávkami Na Kačírku a Krejčího (Zelené Údolí) zřízena zastávka Ševčíkova (pro spoje zajíždějící do a z Broumovské).

Děkuji
Arialblack

Arialblack

Zdravím,

chtěl bych poukázat na pár drobností k verzi 0.9.43. platné od 13.10.2009

linka č.26 - v pracovní dny to zobrazuje i některé víkendové spoje. O víkendu to zase ukazuje nějaké spoje v pracovní dny
linka č.12 - některé spoje staví mezi zastávkama Stračí a Růžodol I. v imaginární zastávce ZAHRADNÍ - tato zastávka ani neexistuje a ani nevím, kde by se nacházela.
linka č.57 - již v provozu - podle aplikace nejede
linka č.58 - již v provozu - podle aplikace nejede

S pozdravem
Michal

Arialblack

24. listopad 2009, 18:32:54 odpoledne #21 Last Edit: 25. listopad 2009, 22:09:31 odpoledne by Arialblack
Zdravím,

chtěl bych upozornit na několik chybějících spojů na l.12:

14:27 z Broumovské směr Pavlovice Letná
15:28 z Broumovské směr Pavlovice Letná

06:07 ze Zeleného Údolí směr Pavlovice Letná
07:17 ze Zeleného Údolí směr Pavlovice Letná
08:15 ze Zeleného Údolí směr Fügnerova
14:27 ze Zeleného Údolí směr Fügnerova
15:23 ze Zeleného Údolí směr Pavlovice Letná
16:24 ze Zeleného Údolí směr Pavlovice Letná
16:32 ze Zeleného Údolí směr Pavlovice Letná
17:54 ze Zeleného Údolí směr Fügnerova
18:29 ze Zeleného Údolí směr Fügnerova

05:26 z Fügnerovy směr Pavlovice Letná

05:41 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
06:37 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
07:49 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
13:57 z Pavlovice Letná směr Fügnerova
14:44 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
14:57 z Pavlovice Letná směr Fügnerova
15:54 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
15:58 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
16:51 z Pavlovice Letná směr Zelené Údolí
16:57 z Pavlovice Letná směr Fügnerova

18:19 z Fügnerova směr Zelené Údolí
18:22 z Fügnerova směr Zelené Údolí
18:40 z Fügnerova směr Zelené Údolí

(časy odjezdů JEN z konečných)

Zuzka

Ahoj,
mám problém s datumem. Pár dní mi to automaticky spustilo program s aktuálním datem, ale teď to po mě vždy chce nastavit datum a nepomohlo ani odinstalování a nainstalování nové verze. Jestli mi můžete někdo poradit tak budu moc ráda. Díky

Arialblack

Ahoj,

zkus přehrát software v telefonu.

:)

Arialblack

Zdravím,

v pátek nám končí aplikace MHD Liberec, bylo by možné obnovit tuto aplikaci?

Děkuji za všechny uživatele

thorin

Věřte mi, že se na tom usilovně pracuje. Až budu mít k dispozici nová data, tak v co nejkratším čase zveřejním aktualizaci aplikace.

cobra446

stahl jsem si novou verzi programu, ale bohuzel mi to ukazuje platnost stale do 15.1....je chyba u me, nebo se stala u vas?:...ale mam pocit ze casy u tramvaji JBCxLBC se zkratili...tkz teorireticky je to nova verze akorat s spatnym datumem...nevim...

thorin

Zkuste aplikaci uplne odinstalovat a pote znovu nainstalovat.

Arialblack

15. únor 2010, 20:22:52 odpoledne #28 Last Edit: 17. únor 2010, 12:03:19 odpoledne by Arialblack
Zdravím,

bylo by možno zaktualizovat školní linky?
Na l.53 je nový pár spojů a navíc v této verzi vypadl jízdní řád z Kateřinek pro l.53 a l.55 začíná Kateřinky U.Š.

A již je zrušená výluková linka č.32

Děkuji

Arialblack

Zdravím,

stáhnul jsem si aktuální verzi mhd Liberec a chtěl bych upozornit, že l.3 na dnešní den vykazuje moc spojů, než ve skutečnosti jezdí.

Nahoru