Liberec

Založil hagrid, 08. únor 2008, 15:38:23 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

thorin

Dekuji za upozorneni. Chyba je nejspise jiz v datech od dopravniho podniku, pokusim se co nejrychleji zajistit opravenou verzi. Pokud byste narazil na dalsi chyby, dejte mi, prosim, vedet.

thorin

Už by to mělo být v pořádku. Ještě jednou děkuji za upozornění.

Arialblack

Tak dneska jsem provedl důkladnější kontrolu dat:

Pracovní dny - očividně již v pořádku

Sobota - l.11 z Jbc chybí spoje 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 směr Viadukt (jsou to ty spoje, co v pracovní dny zatahují do vozovny na výměny)
l.3 pro úsek Lidové Sady - Horní Hanychov chybí cca 35% spojů

Neděle - l.11 z Jbc chybí spoje 16:17 16:32 16:47 17:02 17:17 17:32 směr Viadukt (jsou to ty spoje, co v pracovní dny zatahují do vozovny na výměny)
l.3 pro úsek Lidové Sady - Horní Hanychov chybí cca 35% spojů

jinak by to poté již mělo být v pořádku.

Děkuji mnohokrát

thorin

Tak snad by to již mělo být v pořádku. Uvidíme, jak dlouho to vydrží. :-)

Arialblack

Jasně, zatím jsem to v rychlosti zkontroloval a opravdu to vypadá, že to je již v pořádku. Děkuji

Arialblack

Prosím o aktualizaci MHD Liberec nejen pro náš neletní prázdninový provoz. Prázdninový provoz je pouze na pár linkách, než je v této verzi o prázdninách.

Děkuji

thorin

Dnes jsem nahral na stranky aktualizaci jízdních řádů platnych od 1. 7. Snad by to mělo být v pořádku.

Arialblack

O.K. děkuji.
Já se na to zase podívám, ale z technických důvodů až 01.07.10

Arialblack

02. červenec 2010, 14:16:41 odpoledne #38 Last Edit: 03. červenec 2010, 16:51:40 odpoledne by Arialblack
Zdravím,

tak jsem provedl tu slíbenou kontrolu dat a přišel jsem na následující:

Pro l.15 v pracovní dny NEJEDE spoj z Fügnerovy ve 12:15 směr Harcov kostel a zpátky ve 12:50 od kostela též nejede.

Pro l.11 v pracovní dny spoj z Jablonce v 19:17 končí v zastávce Rybníček
V sobotu z Jablonce chybí spoj v 18:17, končí Viadukt
a pro neděli z Jablonce chybí spoje v 18:17, 18:32 a 19:02, vše končí v zastávce Viadukt a nazpátek od Viaduktu chybí spoje v 19:21, 19:56 a 20:13, končí Jablonec n.N.

Zbytek se zatím tváří, že je v pořádku.
Děkuji

Dodatek:
Spoj linky č.22 v pracovní dny s odjezdem ve 22:10 z Prům.Zóny-Jih NEZAJÍŽDÍ do zaastávek Americká a U Jatek (v jízdním řádě pro cestující je, že zajíždí, ale ve služebním jízdním řádě pro řidiče je, že nezajíždí kvůli garantovaným přestupům ve 22:30 a tudíž příjezd do Fügnerovy je ve 22:28)

Arialblack

Zdravím,

jak na tom vypadá oprava dat u MHD Liberec? Hodně lidí mě upozorňuje, že na té l.11 chybí ty víše vypsané spoje.
A navíc s platností od 1.8. na celý jeden měsíc je nový spoj na l.19 (už z Rudolfova nejede manipulačně) 14:25 od pondělí - čtvrtka v úseku Rudolfov - Fügnerova.

Děkuji

thorin

Dnes jsem nahrál novou verzi, kolik chyb se opravilo a kolik zůstalo?

Arialblack

02. srpen 2010, 10:57:40 dopoledne #41 Last Edit: 02. srpen 2010, 12:00:28 odpoledne by Arialblack
Zdravím,

tak jsem si stáhnul novou verzi a bohužel. Zkoušel jsem i několikrát odinstalovat, znova stáhnout a nainstalovat a pokaždé mě to píše, že platí od 01.08.10 a chybí tam úplně všechno, co jsem již psal 02. červenec 2010, 13:16:41. Navíc teď tam chybí ten nový spoj l.19 od pondělí do čtvrtka a jen od 1.8. do 31.8. z Rudolfova do Fügnerovy ve 14:25.

Změna:teď jsem si všiml díky IDOSu, že ten nový spoj l.19 tam je, ale skutečně začíná až v Rudolfově. Podle idosu a aplikace začíná Harcov Střelnice, ale skutečnost je taková, že začíná Rudolfov. Z Rudolfova do Harcova Střelnice manipulačně nejede.

A zjišťoval jsem, jak to je s tím spojem l.22 v pracovní dny s odjezdem 22:10 z Prům.zóny-JIH a skutečně zajíždí Americká a tudíž příjezd 22:33, ikdyž na něj čeká spoj l.13 s odjezdem z terminálu ve 22:28.

jerrymungo

Skvělá aplikace MHD Liberec, používám ji skoro denně. Sice mi občas vytrvale hlásí u některé linky že dnes nejede, ačkoli ji už vidím přijíždět, ale to je maličkost. Díky za skvělý nápad.  J.

jerrymungo

Dnes jsem si v tramvaji všimnul změny jízdních řádů. Od 1.9. začnou v Liberci jezdit čtyři nové noční okružní linky číslo 90 - 93. Bylo by fajn, provést tuhle aktualizaci, protože hlavně v noci je důležitá znalost odjezdů. Díky. J.

Arialblack

Aktualizace dat bude k dispozici, jakmile dopravní podnik pošle aktuální data k datu 01.09.2010. Zatím je na to času dost (říká se). Ale jízdní řády jsou cca týden a půl hotový :)

Nahoru