Plzeň

Založil Petra, 24. srpen 2008, 10:30:10 dopoledne

« předchozí - další »
Dolů

Petra

Ahoj, všimla jsem se u plzeňského řádu, přesněji u tramvaje č.4 např. z Košutky směr Bory,že je tady čas odjezdu 5:14 a 5:15. Nejspíš to bude chyba.

thorin

V nové verzi platné od 1. 9. by to snad mělo být v pořádku. Pokud v ní narazíte na nějakou (jinou) chybu, tak mi určitě dejte vědet.

rictep

Mám problém s instalací nového jízdního řádu Plzně do Samsungu SGH E-250. Stáhne soubor a potom hlásí instalační chybu. Co s tím?

majki

15. září 2008, 10:35:30 dopoledne #3 Last Edit: 15. září 2008, 18:49:02 odpoledne by majki
Chyba u linky c. 39 z konecne zastavky Kosutka, Krasovska. V JR zcela chybi odjezdy autobusu pro sobotu. Nedele je v poradku..

;) Update: Po stazeni verze z 9.9 je jiz vse OK, problem byl u verze z 25.8, kde k teto chybe dochazelo.... ;)

Jitka

Mám na mém mobilu problém s poprázdninovým jízdním řádem Plzně (Motorola RAZR V3i). Nezobrazují se jízdní řády k některým linkám (např. linka 2 a 16). Vždy se objeví hláška typu "Linka č.2 dne xx.09.2008 nejede." Ve starších řádech jsem tento problém neměla. Může za to můj přístroj? Díky moc, Jitka

thorin

Zkuste aplikaci úplně odinstalovat z telefonu a poté ji znovu nainstalovat.

Jitka

Díky za rychlou odpověď! Novou instalaci jsem zkusila několikrát..u verze zveřejněné před 9.9.08 i u té novější, ale nic nezabralo. Pravděpodobně tedy chyba mého mobilu, pokud to ostatním funguje.  ::)

thorin

U těch linek se nezobrazuje jizdní řád pro žádný den nebo pouze pro některé dny a ostatní dny to funguje správně? Když třeba zkusíte změnit datum v programu.

steinham

Dobry den!

Plzen -> linka 55 (bus) -> zastavka Tlucna, Campule

CHYBA 1: "smer Tlucna, U zahradnika"

Puvodne bus jezdil: Vejprnice - U zahradnika - zel.st. - Campule - Tlucna - konecna - Tlucna - zel.st. - Campule - U zahradnika - Vejprnice
Pote zmemeno na: Vejprnice - U zahradnika - Tlucna - konecna - Tlucna - zel.st. - Campule - U zahradnika - Vejprnice
A nyni (uz asi rok): Vejprnice - U zahradnika - zel.st. - Campule - Tlucna - konecna - Tlucna - U zahradnika - Vejprnice

=> takze smer z Tlucna, Campule je smer na Tlucna, nikoli Tlucna, U zahradnika


CHYBA 2: casy

www.pmdp.cz: 4:52; 5:42; 6:27, :52N...
JAVA: 4:58; 5:48; 6:33, :58... 

=> tedy vesmes POZDEJI nez ve skutecnosti... :-///

Muzete to prosim opravit?

petromila

Ahoj, všimla jsem si, že v jízdním řádu úplně chybí linka číslo 23 z Bor na Nám. M. Horákové. Jezdí tedy jen jednou denně ve všední dny: 07:20 (Bory) a zpět 13:55 (nám. M.H.) ;) zřejmě se jedná o nějaký školní spoj.
   

thorin

Děkuji za upozornění. Pokusím se to co nejdříve opravit. (55 i 23)

Cherokee007

Od 7.7 je změna v tramvjové lince číslo 1., která jezdí na Košutku a je nahrazena linkou číslo 1A. Bylo by dobré doplnit ji do aplikace. Děkuji

kacajirova

Teď jsem si stáhla MHD od září a chybí tam linka 29 (je nová).
Díky za tuhle aplikaci, od září jezdí spousta linek po nových trasách a bez MHD v mobilu bych asi v Plzni zabloudila.

tom0

v novém jízdním řádu od 1.9. chybí linka číslo 29.Děkuji

thorin

Děkuji za upozornění. Opravil jsem to a mělo by to již být v pořádku.

Nahoru