Vylepšení

Založil Smudlik, 03. říjen 2008, 21:19:43 odpoledne

« předchozí - další »
Dolů

Smudlik

Tak dnes jsem opět zkusil program nahrát, stáhl jsem si ho přímo ze stránek dopravního podniku. Když jsem to zkoušel dřív, tak mi to nešlo  >:( . A tak jsem ho zkoumal a měl bych dva nápady. První je nějak udělat aby spojení byla za sebou. Což tedy asi udělat místo linky číslo 1 01 aby to nebylo 1 10 a 1 2 3.... . A druhá věc co bych velice také uvítal, je to, že když hledám podle zastávky a nebo udávám zastávku z který chci vyhledat spoj v určitou dobu, tak bych udělal funkci jako má telefonní seznam aby člověk kromě listování mohl začít psát název zastávky a nemusel procházet celý seznam. Uvidím jestli mě něco napadne časem. Ale určitě to bude rychlejší než přes O2 Active.  ;)

thorin

Vyhledávat linku i zastvávku lze postupným psaním. Zkuste to a uvidíte. Stačí jednou stisknout příslušnou klávesu pro dané písmeno či číslo. Více informací lze najít na stránkách v sekci Návod.

Smudlik

Aha omlouvám se. Myslel jsem, že to jde jen pro jedno písmeno.  :)

Smudlik

Nevím jestli to v programu je, zatím jsem ho neměl až do konce doby platnosti, ale zavedl bych třebas informaci o tom, která by člověka upozornila nějakou dobu před koncem platnosti jízdního řádu aby si nahrál novou verzi.

Nahoru